Про нас

Компанія Інтехфонд спеціалізується у наданні високоякісних послуг у сфері будівництва побутових і промислових об’єктів (котелень), встановленні систем водопостачання, каналізації та опалення, виготовленні металоконструкцій та займається впровадженням альтернативних джерел енергії.

Ми працюємо на українському ринку уже понад 20 років. Завдяки ефективній роботі, високій якості послуг та інноваційним рішенням Інтехфонд швидко здобув бездоганну репутацію та зайняв лідируючу позицію у місті та регіоні. Ми також зуміли налагодити тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади, що дозволяє нам оперативніше реалізовувати наші проекти.

Ми розуміємо, що прагнення бути найкращими зобов’язує до активної праці, пошуку нових рішень, а головне до постійного самовдосконалення. Наша команда – це високоспеціалізовані професіонали, які завдяки ґрунтовному знанню своєї справи, багаторічному досвіду та індивідуальному підходу здатні розробити та втілити у життя найоптимальніше для клієнта рішення та запевнити досягнення найкращих результатів.

В основу нашої роботи закладена, перш за все, турбота про затишок та комфорт наших клієнтів, тому всі види робіт ми виконуємо швидко та якісно, згідно з побажаннями замовника та за доступними цінами.

Ми гарантуємо високі стандарти якості, абсолютну надійність та доступні ціни!

 

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел/факс +38 0352 24 74 76

вул. Лесі Українки, 2-Б

м. Тернопіль, 46011

УКРАЇНА

    

 карта сайту

© ТОВ ІНВФ "Інтехфонд", 2013